by Fmeaddons

Sleva!

Olmik Plastový Kolotoč Pro Hlodavce | Vsepropejska Věci Pro Křečky

 509.68  243.76

Detailní popis produktu Hlodavci patří k nočním tvorům. Každý chovatel těchto malých nezbedníků moc dobře zná vrzající zvuk v pozdních hodinách. Vyzkoušejte plastové kolečko pro křečka a další hlodavce. Lehký materiál tlumí hluk a zaujm…

Skladem

Popis

Detailní popis produktu
Hlodavci patří k nočním tvorům. Každý chovatel těchto malých nezbedníků moc dobře zná vrzající zvuk v pozdních hodinách. Vyzkoušejte plastové kolečko pro křečka a další hlodavce. Lehký materiál tlumí hluk a zaujme jednoduchou údržbou. Pro křečíky a další malé mazlíčky představuje ideální hračku, která napomůže k vybití nahromaděné energie.
Materiál
Vyrobené z plastu a kovu.
Funkčnost
Kolotoč pro hlodavce je rozměrově vhodný pro křečíky (robovský, džungarský), syrské křečky, morčata, potkany i například činčily. Díky kovovému podstavci samostatně stojí. Nabízí také možnost upevnění na klec pomocí zadního otočného systému. Skvěle se tak hodí do každého typu ubikace. Plastový materiál oceníte z hlediska snadné údržby. V případě znečištění jej můžete otřít vlhkým hadříkem. Kolečko pro křečky a další hlodavce slouží k vybití nadměrné energie a udržení dobré kondice těchto mazlíčků. Kolečko je celistvé, nemusíte se tak bát, že by křečíkům propadávaly tlapky. Lehký materiál navíc tlumí hluk. Mazlíčka tak během jeho nočních aktivitách neuslyšíte.Kolotoč je dostupný v průměru 21, 25 a 30 cm.
Tip: Pro malé křečíky doporučujeme rozměr 21 nebo 25 cm, pro syrské křečky vyberte průměr 30 cm.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Olmik Plastový Kolotoč Pro Hlodavce | Vsepropejska Věci Pro Křečky“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1300 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby: